|  Zawartość koszyka  |  Zamówienie
 
szukany produkt
Wyszukiwanie zaawansowane

3403379
wywołań
 
Dostawa i płatność
Regulamin

Zamówienie pozycji aukcyjnych:


  Nr pozycji
aukcyjnej
Autor, tytuł Cena
wywoławcza
Limit  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
           

Imię i nazwisko: *
Nazwa instytucji:  
Ulica: *
Kod pocztowy: *
Miasto: *
Państwo: *
Telefon: *
E-mail: *
Uwagi:  
* pole wymagane

Opcje realizacji zamówienia:

Wylicytowane obiekty wysłać za pobraniem pocztowym w terminie do 10 dni po aukcji.
Wylicytowane obiekty wysłać po identyfikacji przelewu bankowego, który zostanie wykonany w ciągu 10 dni od daty aukcji.
Wylicytowane obiekty odbiorę w antykwariacie w ciągu 10 dni.
(Dotyczy instytucji): Za wylicytowane obiekty płatność zostanie uregulowana przelewem bankowym.

Warunki realizacji zamówienia:

Oświadczam, że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa w Aukcji i je akceptuję.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Antykwariat Wójtowicz s. c. z siedzibą przy ul. Szpitalnej 19 w Krakowie (31-024) w celu realizacji zamówienia.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Antykwariat Wójtowicz s. c. z siedzibą przy ul. Szpitalnej 19 w Krakowie (31-024) w celu przesyłania powiadomień o nowych ofertach i nadchodzących aukcjach organizowanych przez antykwariat na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu.
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail o rezygnacji z otrzymywania powiadomień na adres antykwariat@wojtowicz.krakow.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Antykwariat Wójtowicz s. c. z siedzibą przy ul. Szpitalnej 19 w Krakowie (31-024), tel. 124227326, 124296326, adres e-mail: antykwariat@wojtowicz.krakow.pl . Przysługuje Państwu prawo dostępu do podanych treści oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa realizacja zamówienia. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu, nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.
* zgoda wymagana