|  Zawartość koszyka  |  Zamówienie
 
szukany produkt
Wyszukiwanie zaawansowane

3179370
wywołań
 
Dostawa i płatność
Regulamin

Antykwariat Wójtowicz - nowe miejsce na białe kruki i starodruki.

Antykwariat Wójtowicz to antykwariat z historią, którego właścicielami są Maria i Piotr Wójtowicz. Antykwariat mieści się przy ul. Szpitalnej 19 w Krakowie.

Antykwariat Wójtowicz - historia pasji do literatury 

Antykwariat Wójtowicz prowadzą Maria i Piotr Wójtowicz. Są antykwariuszami i znawcami starodruków, rękopisów oraz innych pereł, dostępnych u nich w antykwariacie. Wśród półek pełnych znakomitych tomów, nie brakuje tzw. białych kruków. To unikalne pozycje dla kolekcjonerów, które cieszą się niezwykłym zainteresowaniem. Jak sama nazwa wskazuje, książki oznaczone mianem biały kruk są bardzo rzadkie, często z niepowtarzalną historią. Są prawdziwym wyzwaniem dla kolekcjonerów i pasjonatów, którzy chcą powiększyć swoją bibliotekę o unikatowe pozycje. 

Biały kruk - unikalne pozycje dla kolekcjonerów

biały krukunikalny biały kruk

Asortyment antykwariatu jest niezwykle bogaty nie tylko w wiekowe i zabytkowe starodruki, ale również rękopisy, czasopisma, grafiki, afisze, plakaty, widoki miast czy mapy. Wśród zbiorów nie brakuje rzadkich i cennych pozycji. Wszystkie cymelia traktowane są z należytą uwagą i starannością. Podczas wizyty w antykwariacie można wyszukać prawdziwe perełki, a pracownicy antykwariatu służą swoją wiedzą oraz pomocą w wyborze.

Antykwariat Wójtowicz prowadzi stacjonarnie sprzedaż w siedzibie przy ulicy Szpitalnej 19, pełna oferta zbiorów jest dostępna również na stronie internetowej https://www.antykwariat.wojtowicz.krakow.pl/. Poza regularną sprzedażą stacjonarną oraz online, Antykwariat Wójtowicz prowadzi aukcje antykwaryczne. Podczas aukcji licytacji poddawane są cenne i wyjątkowe pozycje

Zachęcamy do zapoznania się z najbliższymi terminami najnowszych aukcji oraz do przejrzenia pełnej oferty zbiorów na stronie internetowej Antykwariatu Wójtowicz.