|  Zawartość koszyka  |  Zamówienie
 
szukany produkt
Wyszukiwanie zaawansowane

3182307
wywołań
 
Dostawa i płatność
Regulamin

Najnowsze tytuły książek współczesnych dostępne w Antykwariacie Wójtowicz

Antykwariat Wójtowicz to antykwariat z historią, którego właścicielami są Maria i Piotr Wójtowicz. Antykwariat mieści się przy ul. Szpitalnej 19 w Krakowie. Asortyment antykwariatu jest niezwykle bogaty nie tylko w starodruki, ale również rękopisy, grafiki, mapy i książki współczesne. 

Wśród zbiorów nie brakuje białych kruków, książek współczesnych, które gromadzą przy sobie wielu miłośników. Wszystkie cymelia traktowane są z należytą uwagą i starannością. Podczas wizyty w sklepie właściciele dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu służą swoją wiedzą oraz pomocą w wyborze. 

Nowości wydawnicze - książki współczesne

Antykwariat pomimo utartych stereotypów i skojarzeń, to nie tylko handel starociami i zabytkami. Dzisiejsza wersja antykwariatu to nowoczesne miejsce, które posiada spory asortyment książek współczesnych, który systematycznie jest aktualizowany o nowe tytuły. Strona internetowa posiada wirtualny katalog zebranych w antykwariacie książek.

Państwo Wójtowicz prowadzą stacjonarnie sprzedaż w antykwariacie przy ulicy Szpitalnej 19, pełna oferta zbiorów jest dostępna również na stronie internetowej. 

Poza regularną sprzedażą stacjonarnie oraz online, Antykwariat Wójtowicz prowadzi aukcje antykwaryczne. Pomimo szerokiej dostępności książek współczesnych na całym rynku, warto zwrócić uwagę na pozycje dostępne w antykwariacie. Odpowiedni wybór książek nowoczesnych jest oryginalnym pomysłem na prezent dla każdego kto kocha literaturę.

Zachęcamy do zapoznania się z najbliższymi terminami najnowszych aukcji oraz do przejrzenia pełnej oferty zbiorów na stronie internetowej Antykwariatu Wójtowicz.